Vrabotuvanje.com - Готвач/ка и Помошник готвач/ка - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач/ка и Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

Новоотворен хотел ALEKSANDAR II во Скопјe има потреба од следната работна позиција

Готвач/ка и Помошник готвач/ка 

 

Потребни квалификации:

  • ВСС - завршено високо образование од областа на угостителството 
  • Поседување на соодветно работно искуство 
  • Високо ниво на креативност

 

Опис на работно место

  • Подготвување на храна
  • Љубезна комуникација со гостите

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Смисол за одржување на ред и хигиена

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде