Vrabotuvanje.com - Менаџер за набавки - Скопје - Mega Auto Parts
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за набавки

Скопје

Рок за пријавување:

 • Mega Auto Parts

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција

Менаџер за набавки

 
Потребни квалификации:
 • ВСС  IT инжињер
 • Искуство во набавка – минимум 2 години
 • Работа на компјутер
 • Познавање на англиски јазик
 • Добро познавања од областа на автоделови 
 • Возачка дозвола
Личен профил:
 • Вредна, одговорна личност, со изразени комуникациски вештини
 • Лојалност, енергичност и самоиницијативност
 • Способна за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа под притисок 

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде