Vrabotuvanje.com - Помошници во продавница - Куманово, Струмица, Битола, Тетово и Охрид - ESI (Employment Services International)
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошници во продавница

Куманово, Струмица, Битола, Тетово и Охрид

Рок за пријавување:

 • ESI (Employment Services International)
 
 
За привремено вработување кај наш клиент потребни се:
Помошници во продавница (реон Куманово,Струмица,Битола,Тетово и Охрид)
 
 
ЗАДАЧИ:
Попис
 • Охрид: 18.05.2019
 • Куманово: 15.05.2019
 • Тетово: 16.05.2019
 • Битола: 19.05.2019
 • Струмица: 21.05.2019
 
УСЛОВИ:
 • Со и без работно искуство
 • Позитивен однос
 • Уредност и дисциплинираност
ПОНУДА:
 • Привремено вработување во времетраење од 1 ден
 • Работа во 2 смени од 16:00-24:00(втора смена-700 денари) и 22:00-06:00(трета смена-850 денари)
 • Социјално осигурување
 • Фер и коректно плаќање
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 
 
Апликацијата на која не е наведено работното место нема да се земе во предвид.
 
Селекцијата на кандидати се извршува по истекот на огласот. Доколку бидат доставени над 120 биографии, селекцијата се врши и до 120 денови.
 
Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата дата база со можност за повикување на идни соодветни огласи.
 
Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.
 
Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
 
 
ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде