Vrabotuvanje.com - Prodavac u IDEA Marketu - Црна Гора - Mercator-CG d.o.o.
Испрати на пријател

Црна Гора

Рок за пријавување:

  • Mercator-CG d.o.o.

Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u Crnoj Gori, zbog širenja maloprodajne mreže i otvaranja novih objekata, raspisuje oglas za radno mjesto:

PRODAVAC U IDEA MARKETU (ž/m)
(više izvršilaca za sezonski rad na crnogorskom primorju)

Opis posla:
  • Vodi računa o popunjenosti i urednosti prodajnog prostora za koji je zadužen;
  • Upoznaje potrošače sa svojstvima robe, načinom upotrebe i čuvanja i pomaže im u odabiru istih;
  • Prati rokove trajanja robe i prijavljuje robu sa kratkim rokom;
  • Vodi brigu o smještaju robe po propisanom režimu;
  • Brine o čistoći prodajnog prostora, magacina i svog ličnog izgleda i higijene.
Uslovi posla:
  • III stepen stručne spreme;
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima posla;
  • Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u trgovini.

Napomena: Za kandidate koji nijesu iz Crne Gore obezbijeđen je smještaj.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije na e-mail adresu ljudski.resursi@mercator.me  ili se informisati o svim detaljima na br. telefona:

+382 20 449 405.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај