Vrabotuvanje.com - Персонал за работа - Црна Гора - Carine DOO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа

Црна Гора

Рок за пријавување:

 • Carine DOO

CARINE DOO е компанија чии основни дејности се угостителството, туризмот, градежништвото и земјоделството. Carine DOO има потреба од следната работна позиција:
 

Собарки / пекари / кувари

(за Хотел Парк, Хотел Делфин и Хотел Кумбор – Црна гора​)

 


Потребни квалификации:

 • Основно образование
 • Со или без работно искуство
 • Желба за работа во реномиран угостителски објект
   

Личен профил:

 • Професионалност и љубезност кон гостите
 • Колегијалност и тимска работа
 • Вредна и одговорна личност
 • Педантност и темелност
 • Позитивен и енергичен пристап кон работата

Покриени трошоци за храна и сместување.
 
 

Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија може да ја достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде