Vrabotuvanje.com - Келнер/шанкер - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Alexandar Square

ALEKSANDAR II во Скопјe има потреба од лица за следната работна позиција:

КЕЛНЕР/ШАНКЕР

Потребни квалификации:

  • ССС- угостителско школо
  • Познавање на англиски јазик
  • Претходно работно искуство ке се смета за предност

Личнен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и  педантност 
  • Самоиницијативност и посветеност на работата

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето Брза Апликација

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде