Vrabotuvanje.com - Продавач во оптика - Скопје - ТРИВЕКС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач во оптика

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТРИВЕКС ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.Народни херои 18/2-53 К.Вода, 1000 Скопје

 

ТРИВЕКС ГРУП ДООЕЛ Скопје има потреба од следната работна позиција

Продавач во оптика​

 
Потребни квалификации:
 • Средна или висока стручна подготовка
 • Работно искуство во продажба
 • Предност ќе имаат кандидатите со искуство (За кандидатите без искуство кои ќе го поминат интервјуто следува обука во областа на оптиката)
Опис на работата:
 • Продажба, услужување и грижа за купувачите
 • Прием на стока
 • Грижа и одржување на инвентарот и продажната стока во објектот и др
 • Да знае да презентира и продава брендирана роба
Потребни вештини:
 • Јасно изразени комуникациски способности 
 • Високо одговорна личност
 • Упорност,темелност,стабилност

 

Доколку ги имате горенаведените карактеристики, испратете ни ја Вашата биографија
преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде