Vrabotuvanje.com - Работник за едноставни работи на производна линија - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник за едноставни работи на производна линија

Скопје

Рок за пријавување:

 • Чеза Комерц ДОО

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ има потреба од:

Работник за едноставни работи на производна линија

1 (еден) Извршител
За подрачјето на Скопје

 

Услови:

 • Завршено средно образование, прехрамбен техничар ќе се смета за предност 
 • Претходно работно искуство во прехрамбената индустрија  ќе се земе за предност 
 • Место на живеење во наведениот реон
 • Возачка дозвола Б категорија.

 Обврски:

 • Извршување едноставни работи во производство                  
 • Почитување и придржување кон процедурите за производство

Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност                
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
Вашата професионална биографија (CV) и писмо за мотивација можете  да ги  испратите преку полето Брза Апликација, со  задолжителна ознака  “За оглас за  Работник за едноставни работи на производствена линија”.
 
Напомена:

Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во огласот да не аплицираат.
Само апликациите кои ќе  влезат во потесен круг ќе  бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде