Vrabotuvanje.com - Касиер - Гевгелија, Радовиш, Валандово, Струмица - Гевгелија, Радовиш, Валандово, Струмица - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер - Гевгелија, Радовиш, Валандово, Струмица

Гевгелија, Радовиш, Валандово, Струмица

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ е единствен синџир на маркети во Македонија, кој ги применува основните принципи на хард дисконт: висок квалитет и ниски цени. Со препознатлива  мрежа од  71  маркети  постојано сме блиску до нашите купувачи.

Заради натамошен развој, компанијата има потреба
Вработени за  реон  Гевгелија – Радовиш – Валандово - Струмица  за следната работна позиција:

КАСИЕРИ

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Пожелно предходно работно искуство на иста позиција
 • Работно познавање на компјутери

Личен профил:

 • Љубезен и професионален однос кон потрошувачите
 • Сериозен и одговорен пристап кон поставените задачи
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Динамичност, желба за работа и тимски дух

Ние нудиме:

 • Основна плата во договор за работа 15.500 денари + максимален бонус од 2.900 ден за успешност + исплата на сите изработени прекувремени часови + работа во недела + работа на празник + работа во сабота
 • Пријатна работна атмосфера 
 • Регрес и платен одмор согласно Законсите нормативи
Молбите со наведено завршено образование, работно искуство и контакт телефон да се испратат на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. Индустриска бб (товарна) 1000 Скопје или аплицирајте преку полето „ Брза Апликација“. 
 
Апликација за работа можете да испратите и преку нашата нова интернет страница
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде