Vrabotuvanje.com - Сезонски готвачи - Скопје - Skopje Marriott Hotel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сезонски готвачи

Скопје

Рок за пријавување:

  • Skopje Marriott Hotel

 

 

Хотел Мериот има потреба од следната работна позиција:

ГОТВАЧИ/КИ

(За сезонска работа)

 

Извршувањето на работата ќе биде само за одредени настани, свадби и слично.

 

Вашата работа е:

  • Подготовка на храна;
  • Грижа за обезбедување на задоволни гости;
  • Одржување на високо ниво на хигиена.

Ние бараме:

  • Одлични комуникациски способности и способност за тимска работа;
  • Високо ниво на креативност;
  • Позитивни, љубезни, одговорни личности;
  • Претходно работно искуство во иста дејност ќе се смета за предност.

 


Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето Брза Апликација

Контакт телефон: 072/278 - 129

 

 

 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде