Vrabotuvanje.com - Персонал во пекара - Подгорица и Херцег Нови - Primato P
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал во пекара

Подгорица и Херцег Нови, Црна Гора

Рок за пријавување:

  • Primato P 

Pekara "Uniprom" doo iz Niksica raspisuje oglas za sledeca radna mesta:

Tehnolog pekarske struke
Pekari
Slasticari

 

Vase aplikacija posaljite putem polja Brze Aplikacije!

Kontakt telefon: +38240253323 ​

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде