Vrabotuvanje.com - MAGACIONERË - Скопје - Нептун
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Нептун
 • Адреса: 1000 Скопје

NEPTUN MAQEDONI, zingjiri më i madh regjional për shitje me pakisë të teknologjisë, përshkak të zgjërimit të detyrave të saja, hap konkurs për punësim të:

MAGACIONERË
3 KRYES TË DETYRËS

 

Kualifikimet e duhura, eksperiencë pune, kualifike dhe aftësi:

 • CCC
 • Eksperiencë të mëparshme të punës në depo
 • Njohja me punimin e bar-code lexuesitPosedim i lejes për vozitje të kategorisë B
   

Përgjegjësitë dhe detyrat:

 • Pranim dhe rregullim të produkteve dhe materialeve, pranim të detyrave për transport, rregullim të mallit për transport
 • Kryerje e dërgesave me kohë dhe me saktësi prej deposë qëndrore tek pikat e shitjes
 • I klasifikon dhe rregullon produktet dhe materialet në deponë doganore apo në deponë qëndrore sipas standardeve të organizacionit dhe ligjeve të doganës
 • Klasifikim dhe rregullim të mallit për transport, duke u bazuar tek dokumentacioni
 • Është pjesë e kontrollimit të mallit prezent
 • Mbanë rrethinë të pastërt dhe të sigurtë punë
   

Çfarë ofrojmë?

 • Punë e shkëlqyeshme në një depo të furnizuar me pajisje moderne
 • Neto rroga: 18.000den
 • Punë me dy ndërrime, gjithësej 40 orë në jave: prej të hënën deri të shtunën

Kandidatët të cilët i plotësojnë kushtet e sipërpërmendura, biografitë e veta profesionale mund t’i dërgojnë nëpërmjet "Аплицирај веднаш", me etiketë: "Konkurim për Magacioner"

Konkusi është i hapur deri më: 18.06.2019

Rregullat e përgjithshme për aplikim:

Emërtimi i dokumentit për aplikim - CV (me emër dhe mbiemër të aplikantit)
Potencimi se për cilën pozitë për punë aplikohet
Në pajtueshmëri me ligjin për mbrojtje të të dhënave tuaja personale u lutemi që në tekstin e e-poshtës të potencioni se a pajtoheni që të dhënat Tuaja personale të ruhen në koleksion për punësime të ardhshme në NEPTUN MAQEDONI apo dëshironi që të dhënat tuaja të jenë të shlyera pas kalimit të afatit të konkursit. Nëqoftëse nuk ka asnjë shënim nga ana Juaj, të dhënat tuaja do të jenë të shlyera.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде