Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Скопје

 

ФИТОФАРМ е реномирана фармацевтска и козметичка компанија, која во рамките на својата деловна определба како клучен столб го има поставено индустриското производство и продажба на козметички производи, додатоци во исхраната, хербални производи и медицински помагала.

 ФИТОФАРМ ПЛУС ДОО Скопје има потреба од  работник на работно место::

ХИГИЕНИЧАР


Потребни квалификации:
  • ССС
  • Со или без работно искуство
Личен профил:
  • Одговорна и  лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Способност за тимска и самостојна работа

 

Ве молиме  пријавите  со Ваша биографија (CV) да ги испратите преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата  - „Хигиеничар“.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде