Vrabotuvanje.com - Ролетари (м/ж) - Автокоманда - Rolo-Enterier
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Автокоманда

Рок за пријавување:

  • Rolo-Enterier
  • Адреса: Srecko Puzalka 50b, 1000

Фирмата „Роло-Ентериер" ДОО Скопје, е основана во месец Август 2013 година во Скопје, Република Македонија.

Основната дејност на фирмата е производство и продажба на венецијанер (стандард и ISO венецијанер), вариолајт завеси, комарници (роло, плисе и фиксни комарници), но поради потребите на пазарот воведовме и понуда на зебра завеси (стандард, мини и плисе), роло завеси (стандард и мини роло завеси), плисе завеси, како и пластични и алуминиумски надворешни ролетни и solomatik ролетни.

Во текот на своето работење, нашата фирма го зголемува обемот на работа и видовите на завеси и ролетни кои ги произведуваме, со цел да одгвориме на потребите на пазарот во Македонија, но и пошироко.

Роло-Ентериер има потреба од следната работна позиција:

РОЛЕТАРИ - 2 (Двајца) Извршители

 

​Опис на работна позиција:

  • Производство и монтажа на ролетни и комарници

​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Б – категорија
  • Комуникациски способности

Ние нудиме:

  • Месечни примања во висина од 18.000 денари
  • Работа на определено време

 

Вашите пријави може да ги доставите преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде