Vrabotuvanje.com - Возач со Ц категорија - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Вработување.ком, за потребите на својот клиент, Марибор - Компанија со дејност трговија и дистрибуција на млеко и млечни производи, има потреба да вработи

Возач на камион​ со Ц Категорија
За реон Скопје-Куманово/Куманово-Скопје

 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование  
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција
 • Возачка дозвола Ц категорија


Одговорности и задачи: 

 • Управување со моторно товарно возило со уредна документација 
 • Одржување на хигиена и исправност на возилото
 • Други задачи кои ќе бидат доверени од страна на одговорно лице  


Личен профил:

 • Вредна и одговорна личност
 • Подготвеност за тимска работа
 • Способност за работа под притисок и во временски рок
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде