Vrabotuvanje.com - Оператори / Шивачи - Струмица - Adient Automotive
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори / Шивачи

Струмица

Рок за пријавување:

  • Adient Automotive

Adient is one of the world's largest global automotive seating suppliers, supporting all major automakers in differentiating vehicles through superior quality, technology and performance. With 75,000 employees, the company operates 230 manufacturing & assembly plants in 33 countries and a leading position in China. Adient is the global leader in the $60 billion market for automotive seating. 
 
Adient is an independent, publicly traded corporation separated from Johnson Controls International.
We are Adient.
 
A rich heritage.
A passion for precision.
Meet automotive seating, reimagined.
 
Дали сакате да бидете дел од ова возбудливо искуство?
Приклучете се на нашиот тим!
 
АДИЕНТ нуди можност за вработување во нашата фабрика во Струмица
Отворени работни позиции:
 
Оператори / Шивачи
 
 
Квалификации:
  • Со или без работно искуство
  • Желба за работа
 
Адиент нуди:
  • Безбедна и сигурна работна средина
  • Редовна исплата на плати и надоместоци
  • Бонуси и награди
  • Кариерен развој и личен напредок
  • Организиран транспорт
  • Храна, топол оброк
 
Adient Automotive е посветен на еднаквост во вработувањето, диверзитет и инклузија во работната средина. За сите позиции бараме и машки и женски кандидати. Со нетрпение ја очекуваме вашата апликација. Ве молиме испратете ја преку полето Брза Апликација.
 
Со аплицирање на огласите за вработување од страна на Adient Automotive Strumica, вие станувате дел од нашата датабаза на кандидати. Доколку не сакате да бидете дел од нашата датабаза, ве молиме нагласете во самата апликација.
 
Огласот е отворен до 17ти Јули 2019
 
Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде