Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на бензинска пумпа - Тетово - Тетово - GULF
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на бензинска пумпа - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • GULF

GULF бензинска пумпа има потреба од продавач/ка на бензинска пумпа со локација во Тетово
 
 
Потребни квалификации:
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака “за оглас продавач/ка на бензинска пумпа - Тетово ”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде