Vrabotuvanje.com - Градежни работници - Скопје - Филип Прима Ексклузив
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • Филип Прима Ексклузив

ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО е компанијата чија дејност е изградба на деловно– станбени единици од високоградба, ентериерно уредување.

ФИЛИП ПРИМА ЕКСКЛУЗИВ ДОО има потреба од следните работни позиции:

ОПШТ ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК
ГИПСАР
МОЛЕР
ФАСАДЕР
ПЛОЧКАР
СТАКЛЕН ФАСАДЕР (АЛКОБОНД/ стакло фасада)​


 

Потребни квалификации:

  • Со работно искуство


Личен Профил:

  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини
  • Мотивираност и превземање на иницијатива
  • Флексибилност
  • Редовност


Услови:

Општ работник: нето плата 18,000 денари - 20,000 денари
Стручен работник: нето плата од 25,000 денари до 37,000 денари во зависност од работното место и поединечниот квалитет

Напомена:

Заинтересираните лица да го пратат својот контакт преку полето "Брза Апликација", да наведат за која работна позиција аплицираат и да наведат лични податоци: Име и презиме, година на раѓање, место на живеење, степен на образование и работно искуство. 

Заинтересираните кандидати може да не контактираат и на телефонскиот број: 078/312-737

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде