Vrabotuvanje.com - Економист - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес

Швајцарската мултинационална компанија РОНТИС, активнa во областа на производството на лекови и медицински помагала  заради зголемување на својот постоечки капацитет во фабриката во Велес, има потреба да вработи:

Економист

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Универзитетска диплома (Економија)
  • Одлично познавање на англиски јазик 
  • Познавање на работа со компјутери 
  • Со или без работно искуство
Локација : Република Македонија - Велес
 
 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со слика преку полето Брза Апликација или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес  с. Долно Оризари бб, Велес 1400  задолжително со назнака за Економист, најдоцна до 19/09/2019 година.

Кандидатите кои ќе бидат повикани на интервју, ќе бидат тестирани за докажување на своите способности по англиски јазик и EXCEL.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде