Vrabotuvanje.com - Дизајнер - Прилеп - Тритекс
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Прилеп

Рок за пријавување:

  • Тритекс


Компанијата Тритекс се занимава со производство на долна облека и тоа машка, женска, детска и бебешка кои се изработуваат од високо квалитетни материјали со цел да се задржи услугата  и задоволството на купувачите на високо ниво. Брендот Тритекс е синоним за потрошувачи кои преферираат квалитет.  

Kомпанија ТРИТЕКС ТРЕЈД од Прилеп има потреба од:

дизајнер
 
 

Kвaлификации:

  • Високо образование;
  • Познавања од областа на компјутерски алатки: Illustrator и Photoshop ќе се смета за предност.

Опис на работни задачи:

  • Дизајнирање на модни колекции;
  • Изработка на дизајни за модните колекции;
  • Изработка на апликации;
  • Работа во Illustrator и Photoshop;
  • Претходно искуство не е неопходно.

Други квалификации:

Креативност и иницијатива за истражување, развиен осет за естетика, тимски дух и  спремност за долгорочна соработка.
 
 
Сите заинтересирани кандидати кои себе си се сметаат за креативни и имаат желба за работа во дизајн  потребно е да достават CV преку полето Брза Апликација не подоцна од 25.09.2019 година. Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на избор.
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде