Vrabotuvanje.com - Оператори на машини за пакување - Скопје - Бако-Нутс Дооел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на машини за пакување

Скопје

Рок за пријавување:

 • Бако-Нутс Дооел
 • Адреса: Качанички пат бр.17,Визбегово, 1000 Скопје

Компанија БАКО е приватна компанија формирана во 2000 година. Нашата главна дејност е производство, преработка, пакување и трговија со зрнести и прашкасти производи, сушено овошје, корнфлекс и сл.

Компанија Бако има потреба од следната работна позиција:
 

Оператори на машини за пакување
2 (Двајца) Извршитела

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Со претходно работно искуство

Основни работни задачи:

 • Следење на писмени и усни инструкции за производниот процес
 • Запазување на стандардите од спецификациите за работа и преземање на безбедносни мерки при работата
 • Вршење на други сродни задачи

Очекувани способности и вештини:

 • Одлични организациски вештини
 • Самоиницијативен, снаодлив и тимски работник
 • Одлични комуникациски и презентациски вештини
 • Аналитички способности, упорни и енергични
 • Амбициозност и мотивираност, со желба за континуирана надградба
 • Позитивен пристап

Кандидатите кои ги исполнуваат горе наведените критериуми треба да испратат CV преку полето Брза Апликација со назнака "Оператори на машини за пакување".

Ќе бидат контактирани само потесно избраните кандидати.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде