Vrabotuvanje.com - Физиотерапевт - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Физиотерапевт

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

 

Solun Hotel & Spa има потреба од следната работна позиција:
 

Физиотерапевт​​Потребни квалификации:

  • CCC/ВСС - од областа на медицина
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Лиценца за работа
  • Познавање на работа со комјутер
  • Познавање на англиски јазик

Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Професионален однос кон клиенти
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата


Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде