Vrabotuvanje.com - Работници - Скопје - Мако Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Мако Маркет
МАКО МАРКЕТ ДОО Скопје
Работно место: Работници во нова фабрика за кондиторски производи
Индустрија: Прехранбена
 
За потребите на новата фабрика каде се воведуваат нови технолошки напредни линии за производство и нови производи, МАКО МАРКЕТ има потреба од Работници на повеќе работни позиции.
 
 
Потребни услови и квалификации:
 • Со или без работно искуство
 • Подготвени на тимска работа
 • Подготвеност да се работи во смени
 • Желба за постојано учење, лично и професионално надоградување
 
Работни обврски и позиции:
 • Работа на нови современи автоматизирани производни линии
 • Исполнување на производни планови, процедури и упатства
 • Работни позиции: оператори на опрема, пакување, општи помошни работи и сл.
 
Што нудиме:
 • Работа на нови современи автоматизирани производни линии
 • Работа во современ објект со воспоставени стандарди, систем и правила на работење
 • Редовна исплата за трета смена
 • Дополнителни бонуси за исполнување на норми и производни планови
 • Стабилна работи и редовни примања 
 • Редовен годишен одмор
 • Колективно осигурување на вработени
 • Можност за напредување според систем за валоризација на работа
 • Обуки за лични и професионални вештини во нашата Академија за Лидерство
 
Доколку сакате да бидете дел од успешниот тим на МАКО МАРКЕТ, постојано да го надградувате вашето знаење и сте подготвени да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде