Vrabotuvanje.com - Унапредувач/ка на продажба во Штип - Штип - Еуро Табак ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач/ка на продажба во Штип

Штип

Рок за пријавување:

 • Еуро Табак ДОО

 
Локација: Штип, Македонија
Оддел: Продажба
Рок за пријавување: 30.11.2019
Позиција: 1
 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.

 
Еуротабак има потреба од Унапредувач/ка на продажба во Штип

 
Цел на работното место
 • Одговара за остварување на висока изложеност и видливост на асортиманот, брендовите и артиклите со цел да придонесе за зголемување на продажбата и реализација на поставените таргети.
Услови за работа:
 • Редовна месечна плата;
 • Полно работно време- 40 часа;
 • Работа на определено време;
 • Пријатна работна атмосфера;
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства;
Потребни квалификации:
 • Средно или високо образование;
 • Возачка дозвола, Б категорија
 • Најмалку 1 година искуство на иста или слична позиција
 • Познавање на англиски јазик
 • Користење на модерната комуникациска технологија
Работни задачи:
 • Унапредување на продажбата 
 • Остварување на теренски активности 
 • Поставување и одржување на опрема за изложување на брендови
 • Нуди предлози за можна соработка со продажни места 
 • Проверка на залихите и роковите на производите 
 • Развивање и одржување на односите со клиентите;
Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.

 
Краен рок за аплицирање: до 30.11.2019

 

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде