Vrabotuvanje.com - Материјален книговодител - Скопје - ЗЕГИН ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Материјален книговодител

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗЕГИН ДОО

ЗЕГИН ДОО е првата приватна  компанија во Република Македонија регистрирана за продажба  на лекови. Како една од најуспешните и најголемите компании кај нас, со најдобра инфраструктура и најголема  дистрибутивна мрежа, секогаш сме во потрага по талентирани професионалци кои сакаат да станат дел од нашето професионално семејство.
 
Поради проширување на својот тим, имаме потреба од:
Материјален книговодител
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Завршено високо образование од областа на економски науки
  • 5 години работно искуство 
  • Искуство во материјално – финансово сметководство
  • Добри компјутерски вештини, одлично познавање на MS excel
  • Познавање на соодветната македонска законска регулатива и меѓународни сметководствени стандарди
  • Висока работна етика, доверливост и одговорност кон доверените работни задачи
 
Доколку  сте енергични, храбри и полни со ентузијазам за личен развој и напредување, како и професионални компетенции за успешно да работите во областите наведени погоре, Ве молиме испратете пропратно писмо и биографија на македонски јазик со ознака Материјален книговодител  преку полето Брза Апликација. Само кандидатите кои во целост ги исполнуваат критериумите ќе бидат контактирани.ии.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде