Vrabotuvanje.com - Готвач - Скопје - Хантерс ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Хантерс ДООЕЛ Скопје

Приватна установа за социјална заштита на стари лица ХАНТЕРС ЛАЈФ – Петровец, има потреба од вработување на
 

ГОТВАЧ

 

Потребни квалификации:

  • Минимум завршено средно образование
     

Личен профил:

  • Способност за организација
  • Лојална, мотивирана и стабилна личност
  • Одговорни, внимателни, креативни
     

Ние нудиме:

  • Плата по договор
 
Заинтересираните кандидати треба да достават своја кратка биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде