Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Скопје - КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
 • Адреса: ул.Скупи бр.5а/24 Карпош, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.kliknijadi.mk


КликниЈади е компанија која врши достава на храна од многу ресторани во Скопје до вашиот Дом или Канцеларија.

КликниЈади има потреба од следната работна позиција

ДОСТАВУВАЧИ
10 (Десет) Извршители 

 

Потребни квалификации и услови:

 • Минимум завршено средно образование;
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија;
 • Поседување сопствено возило;
 • Познавање на Скопје и околината.

Личен профил:

 • Високо ниво на организираност и одговорност;
 • Лојални, мотивирани личности;
 • Позитивен став.

Ние нудиме:

 • Месечни примања во висина над 26.000 денари;
 • Прва смена со почетно време 09:00 часот;
 • Полно работно време.

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација!
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде