Vrabotuvanje.com - Доставувачи (велосипед, мотор, пешадија) - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи (велосипед, мотор, пешадија)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидат на позиција:
 
ДоставувачИ (велосипед, мотор, пешадија)
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Солидно познавање на градот и околните места;
 • Искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност, но не е пресудно.

Одговорности и задачи:

 • Теренска работа за достава на пратки во Скопје и околината;
 • Одлично познавање на реоните во Скопје и околината;
 • Грижа за навремена и точна достава на пратките на наведената адреса;
 • Водење на персонална евиденција за извршени достави;
 • Способност за тимска работа и достапност на тимот во регионот.

Посакувани компетенции: 

 • Комуникативни вештини;
 • Динамичен/а, проактивен/а и насочен/а кон резултати;
 • Способност за решавање на проблематични ситуации.
   

Почетна основна плата во висина од 15.000 денари + можост за бонуси спрема остварените резултати на компанијата.

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде