Vrabotuvanje.com - Агент за телефонска продажба - Скопје - СТУДИО МОДЕРНА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за телефонска продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • СТУДИО МОДЕРНА ДООЕЛ

 

Работењето во Студио Модерна нуди многу можности за градење на професионалното знаење и вештини.

Високо квалитетните тренинзи за продажни и комуникациски вештини Ви даваат можност да го максимизирате вашиот резултат и да постигнете врвни резултати во продажбата.

Сега имате одлична можност да бидете Агент за телефонска продажба на светски познатите брендови: Топ Шоп, Дормео Делимано, Шарк, Вокмакс.
 

Позицијата Агент за лична продажба ви нуди:

 • Работа во динамична средина;
 • Наградување според остварените резултати со загарантиран фиксен дел;
 • Здобивање на врвни продажни и комуникациски вештини;
 • Можност за личен напредок.


Потребни квалификации:

 • Најмалку ССС;
 • Претходно искуство во продажба ќе се смета за предност;
 • Желба за работа во продажба; 
 • Развиени комуникациски вештини; 
 • Способност за брзо учење и работа под притисок; 
 • Способност за работа со различни карактери; 
 • Комјутерски вештини (MC Office и Интернет).


Посакувани карактеристики:

 • Сериозен и одговорен прстап кон поставените задачи;
 • Брзо опуштање и приспособување на нови работни средини;
 • Упорност и истрајност;
 • Ориентираност кон резултати, работа со таргети;
 • Ведра и позитивна личност; 
 • Енергичност и желба за работа. 
   

Испратете ваша биографија (CV) со слика, преку полето Брза Апликација со назнака: "За вработување"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде