Vrabotuvanje.com - Трактористи - Куманово - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
Агрострмош – компанија за производство и извоз на странски пазар. Компанијата во моментов има потреба од работни позиции  во област Куманово и тоа:
 
ТРАКТОРИСТИ - 3 ИЗВРШИТЕЛА
 
 

На кандидатите им нудиме:

  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација
  • Можност за напредување
  • На определено и неопределено време во зависност од работната позиција
  • Плата од 15.000-30.000 денари
 
Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде