Vrabotuvanje.com - Шанкер / Келнер - Скопје - Скопје - Спорт Лаиф Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер / Келнер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Спорт Лаиф Трејд


 

Спорт Лаиф Трејд има потреба од вработување на

Шанкер / Келнер - Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Основно познавање на компјутери
  • Со или без работно искуство


 Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
  • Позитивен став


 
Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде