Vrabotuvanje.com - Менаџер за продажба - Скопје - MetaloBox
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџер за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • MetaloBox

Нашата меѓународна компанија е водечки специјалист на пазарот на гардеробeри во периодот од 1997 година. Во моментов имаме ќерки-фирми во Унгарија, Чешка, Словенија, Романија, Хрватска, Србија, Бугарија и Полска. 
 
Дали веќе размислувавте за започнување на самостоен бизнис, но за тоа ви недостасуваше идеја или почетен капитал? Дали сакате нешто да изградите, да направите нешто повеќе за себе и за својот живот? Дали себеси се сметате за претприемлив човек, а сепак со поголемо задоволство би сакале да бидете вработени во стабилна, успешна фирма? 
 

МЕНАЏЕР ЗА ПРОДАЖБА 
/НОСИТЕЛ НА ПРОЕКТОТ/

 

 
Работни задачи: 
 • Препорачување на нашите производи кај градежни проекти  
 • Водење на лични и телефонски преговори 
 • Давање понуди, склучување договори 
 • Контактирање со клиенти, негување на врската со клиентите 
 
Потребни квалификации: 
 • Средно образование 
 • Искуство во продажба 
 • Комуникациски способности, ориентираност кон клиентите 
 • Способност за индивидуална работа, прецизност 
 • Познавање на англиски или унгарски јазик 
 
Ние  нудиме: 
 • Конкурентна основна плата 
 • Премија од остварена продажба  
 • Поддршка на меѓународната компанија - интересна, мотивирачка работа 
 
Важно! Очекуваме аплицирање од луѓе чиишто предизвици следуваат во почетниот период од година и пол, кога бизнисот вртоглаво ќе расте, истите нема да ги сметаат за проблем, туку за возбудлива задача која мора да се реши. Ние не можеме да Ви понудиме комотна и мирна работа, ние Ви нудиме динамична, одговорна позиција! 
 
Доставете ни ја својата лична биографија на англиски јазик до 30.07.2020 г. преку полето Брза Апликација
Ако сакате да знаете повеќе за нас: www.metalobox.com
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде