Vrabotuvanje.com - Месар - Скопје - ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ

Приклучете се во тимот на Рептил маркети, работно место  каде може да ги споделувате Вашите идеи, да правите мали грешки, да работите многу, да го изградите вашиот успех и личен развој, и со малку среќа изградете ја вашата Кариера. 

 ДПТУ “РЕПТИЛ’’ ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работната позиција:

МЕСАР

Потребни кавалификации:

  • ССС средно образование;
  • Претходно работно искуство;
  • Одлична способност за комуникација и продажба;
  • Способност за индивидуална и тимска работа.


Работни услови:

  • Основна нето плата се определува во зависност од претходното работно искуство со можност за зголемување  во однос на работната успешност + бонуси во зависност од извршувањето на работните задачи. Прекувремената работа и работата на празници се плаќа дополнително.
  • Работа во смени. Прва смена од 07:00-14:00/Втора смена од 14:00-21:00 часот.Слободните денови се користат во работни денови и секоја втора недела, во зависност од определениот распоред.
  • Се почитуваат Законските одредби во однос на пријавување на полно работно време, здравствено осигурување, годишни одмори, исплата на регрес за годишен одмор.

Аплицирајате на: http://reptilmarketi.mk/вработување или преку полето Брза Апликација.

Во согласност со Прописите за заштита на лични податоци ве молиме не доставувајте ваша лична фотографија при пополнување на апликацијата за вработување.

Тел за контакт: 071/996-061.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде