Vrabotuvanje.com - Перач на возила - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Перач на возила

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

ПРЕМИУМ АГС ДОО Скопје има потреба за вработување на работник за следното работно место, во седиштето на друштвото:
 

ПЕРАЧ НА ВОЗИЛА
 

Потребни квалификации:

  • Средно или основно образование;
  • Претходно работно искуство во перење на возила ќе се смета за предност;
  • Способност за тимска работа и работа во смени;
  • Комуникативност;
  • Вредна, позитивна, педантна, темелна и одговорна личност.
 
 
Лицата кои ќе се вработат ќе склучат договор за вработување на определено време од три месеци, со можност за продолжување на договорот со почетна плата од минимум 18.000 денари, во зависност од работното искуство на кандидатот. 
 
Заинтересираните кандидати потребно е да го испратат своето CV со задолжителна назнака `` За перач на возила`` до Премум агс ДОО на адреса ул. Перо Наков бр.25, Скопје или електронски преку полето Брза Апликација, најдоцна до 31.08.2020 година.
 

Напомена:

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде