Vrabotuvanje.com - Одговорен на Возен Парк - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорен на Возен Парк

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО 
За потребите на свој клиент објавува оглас за следната работна позиција

Одговорен на Возен Парк
 

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ВСС (високо образование);
 • Работно искуство во овластени импортери и сервисери на возила;
 • Одлично познавање на најчесто користени софтверски решенија-MS Office;
 • Организациски и комуникациски вештини, можност за работа со рокови и под притисок;
 • Одлични интерперсонални и комуникациски способности, пишани и усни за ефикасна интеракција со персоналот и другите одделенија.

РАБОТНИ ЗАДАЧИ:

 • Контрола и евиденција за извршени сервисери;
 • Контрола и евиденција за промена на гуми;
 • Контрола за исправност на патнички и товарни возила;
 • Контрола на опрема во патнички и товарни возила;
 • Полнење гориво на службени автомобили;
 • Регистрација на патнички и товарни возила;
 • Одговорен за протокот на документацијата.
   
Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) преку полето Брза Апликација со назнака „Одговорен на Возен Парк”
 

Напомена:

САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Потребно е кандидатот да е со место на живеење за реонот за кој аплицира.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде