Vrabotuvanje.com - Шанкер - Скопје - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Златна Копачка - Еден

Златна Копачка има потреба од вработување на следната работна позиција

ШАНКЕР
Реон Скопје (Млечен и Аеродром)

Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование
  • Основно познавање на компјутери
  • Со или без работно искуство

Личен профил:
  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос
  • Самоиницијативност и посветеност на работа


​Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде