Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - АТА Металотехника
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • АТА Металотехника

АТА МЕТАЛОТЕХНИКА  ДОО Илинден, за своите потреби објавува оглас за вработување на:

ОПШТ РАБОТНИК  
 2 извршители

Потребни квалификации:
 • Основно образование/Средно образование
 
Опис на работни задачи:
 • Товарање и растоварање на стоки што се внесуваат и се издаваат од магацинот
 • По упатството на магационерот ја пренесува и средува стоката во магацините
 • По потреба врши товарање и растоварање на производи, артикли, инвентар и опрема
 • Работи на одржување на хигиената во магацинските простории 
 • Собирање на отпад
 • Врши подредување, пакување и обележување на изработените парчиња

Што нудиме:
 • Плата по договор со можност за зголемување
 • Работа во безбедна и здрава околина со почитување на сите норми за безбедност и здравје при работа;
 • Обезбеден автобуски превоз до работното место и назад.


​Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате наведените квалификации, потребно е да доставете кратка биографија, преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде