Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПОКЕРФЕЈС ДООЕЛ Скопје

WIN SLOT CASINO - SKOPJE ИМА ПОТРЕБА ОД СЛЕДНАТА РАБОТНА ПОЗИЦИЈА

Хигиеничарка

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • ​Со претходно работно искуство

Персонални карактеристики: 

  • Организираност
  • Посветеност на работата
  • Чесност, доверливост 

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации Ве охрабруваме да се пријавите преку полето
​Брза Апликација

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде