Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Кочани - Кочани - ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Кочани

Кочани

Рок за пријавување:

 • ДЕ-ТА ДЕЈАН ДООЕЛ

 

Сара Фешн објавува оглас за
Продажен персонал - Кочани


 

Потребни квалификации:

 • Минимум cредно образование
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција од минимум една (1) година
 • Познавање на работа со MS Office (MS Word, MS Excel)
 • Основно познавање на англиски јазик

 

Одговорности и задачи:

 • Продажба на производите
 • Административни активности поврзани со процесот на продажба
 • Извршување на работни задачи поврзани со секојдневното функционирање на продажното место

 

Способности и професионални вештини:

 • Изразени комуникациски способности
 • Желба за учење и надградување на индивидуалните способности
 • Подготвеност за тимска работа и работа во динамична работна атмосфера
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија, електронски преку полето Брза Апликација.

Сите останати начини на аплицирање ќе се сметаат како невалидни!
​Само апликантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде