Vrabotuvanje.com - Помошник готвач/ка - Скопје - Alexandar Square
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • Alexandar Square

хотел ALEXANDAR SQUARE и хотел ALEXANDAR 2
имаат потреба од следната работна позиција

ПОМОШНИК ГОТВАЧ/КА


ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС - завршено образование од областа на угостителството 
 • Поседување на соодветно работно искуство  и послужување на храна
 • Високо ниво на креативност
 • Познавање на англиски јазик ќе се смеата за предност


ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

 • Подготвување на храна
 • Љубезна комуникација со гостите


ЛИЧНЕН ПРОФИЛ:

 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Смисол за одржување на ред и хигиена
   

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со својата Професионална биографија преку полето "Брза Апликација".

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде