Vrabotuvanje.com - Возач со Ц категорија - Скопје - Чеза Комерц ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Ц категорија

Скопје

Рок за пријавување:

 • Чеза Комерц ДОО

 

 

ЧЕЗАКОМЕРЦ ДОО СКОПЈЕ-Компанија со дејност трговија со зрнести производи, семки, зачини, сушени плодови, масти, масла, адитиви, ароми и суровински материјал за слаткарство, пекарство, пивска и месна индустрија, индустрија за сокови и пакување, има потреба од:

ВОЗАЧ 2 (ДВА) ИЗВРШИТЕЛИ
 

Услови:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство од најмалку 3 (три) години како возач/дистрибутер-да ги познава продажните објекти;
 • Возраст до 40 години
 • Место на живеење во Скопје
 • Возачка дозвола Ц категорија


Одговорности и задачи:

 • Навремена дистрибуција на производите
 • Се грижи за исправноста и хигиената на возилата
 • Вршење на сродни работи по налог на претпоставен раководител


Личен профил:

 • Динамини лица насочени кон остварување на резултати
 • Организирани и мотивирани личности
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за тимска работа

Доколу овој Оглас е предизвик за Вас, Вашата професионална биографија (CV) и Писмо за мотивација можете да ги испратите преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака на апликацијата “ЗА ОГЛАС ЗА ВОЗАЧ”

Напомена:
Кандидатите кои не ги исполнуваат бараните услови кои се наведени во Огласот се молат да не аплицираат;
САМО апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде