Vrabotuvanje.com - Вработување во Квалитет Пром - Куманово - КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Квалитет Пром

Куманово

Рок за пријавување:

 • КВАЛИТЕТ-ПРОМ ДООЕЛ

 

Компанијата Квалитет Пром ДООЕЛ Куманово има потреба од вработување на лица за следниве работни позиции:
 
1.Магационер
 
Работни обврски
 • Утовар/истовар на трговска стока
 • Водење на електронска евиденција во актуелниот софтвер за материјално-трговско работење(правење на приемници, испратници, спроводници)
 • Услужуање на клиенти
 • Грижа и одговорност за задолжената залиха
   
Потребни вештини:
 • Искуство во работа со кран и виљушкар 
 • Основни познавања на работа со компјутер( искуство во водње на евиденција) 
 • Комуникативност и работа со клиенти
 • Колегијалност, тимска работа, чесност и лојалност
 • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата
 
2.Продавач во склад за градежни материјали
 
 
Работни обврски:
 • Директна продажба и комуникација со клиенти 
 • Познавање(запознавање) на основни карактеристики за сите материјали на залиха, 
 • Утовар-истовар 
 • Водење на електронска евиденција во актуелниот софтвер за материјално-трговско работење(правење на приемници, испратници, спроводници, наплата и издавање на фискални сметки) 
 • Грижа и одговорност за задолжената залиха  
 
Потребни вештини:
 • Искуство во работа со виљушкар 
 • Основни познавања на работа со компјутер( искуство во водње на евиденција)
 • Комуникативност и работа со клиенти
 • Колегијалност, тимска работа, чесност и лојалност
 • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата
   
Вработениот е со редовно работно време и секако му се платени сите придонеси.
 
Сите добиени податоци што ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година.  Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
 
Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација со назнака за кое работно место или да се јават на телефонски број 070/342-758.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде