Vrabotuvanje.com - Машински инжeнер/Архитект (м/ж) - Покрај автопат Тетово-Гостивар (Боговиње) - Унифриго
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машински инжeнер/Архитект (м/ж)

Покрај автопат Тетово-Гостивар (Боговиње)

Рок за пријавување:

 • Унифриго
 • Адреса: Покрај автопат Тетово-Гостивар (Боговиње), 1220
 • Веб страна: http://www.unifrigo.com

УНИФРИГО ДОО е единствен производител на изолaциони полиуретански панели, комори, тунели, индустриски фрижидери и системи за ладење во регионот истоврмено присутен на меѓународниот пазар. Нашиот тим континуирано истражува начини за спроведување и инвестирање во нови технологии и понатамошно проширување на дизајнот / палетата на производи со цел успешно да се задоволат потребите на пазарот. 

Ви нудиме одлична можност за работа на позицијата Машински инженер/Архитект во нашата фабрика лоцирана во Боговиње-Тетово, Македонија.

МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР/АРХИТЕКТ

За техничка подршка во процесот на производство и изработка на техничка документација

 


Потребни квалификации:

 • Завршено високо образование;
 • Познавање на англиски јазик - напредно ниво;
 • Познавање на работа со МSOffice и AutoCAD;
 • Познавање на ладилна теника ќе се смета за предност;
 • Способност за работа со рокови;
 • Kомуникациски вештини и подготвеност за тимска работа;
 • Фокус на детали, дисциплинираност.

Бенефиции:

 • Можност за професионално унапредување;
 • Амбициозна работна средина.
   

Сите заинтересирани кандидати нека испратат свое CV преку полето Брза Апликација или на следната е-маил адреса: contact@unifrigo.com, со назнака “МАШИНСКИ ИНЖЕНЕР/АРХИТЕКТ“.

Избраните кандидати ќе бидат повикани на интервју во просториите на Унифриго ДОО.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде