Vrabotuvanje.com - Возач со Д - категорија - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач со Д - категорија

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

Компанијата ДЕТОИЛ ДОО Скопје, има потреба од вработување на лице за работно место:

ВОЗАЧ СО Д КАТЕГОРИЈА
Реон Куманово
 

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Возачка дозвола – Д КАТЕГОРИЈА
  • Работно искуство како возач
 
Личен профил:
  • Одлични комуникациски вештини и способност за работа во тим, љубезност, трудољубивост, совесност
  • Одговорност во извршувањето на задачите и проактивен пристап кон работата.
  • Одговорна и лојална личност и позитивен став
  • Високо развиени аналитички и комуникациски способности
  • Упорност и насоченост кон остварување на резултати
  • Самоиницијативност при извршување на работните задачи
  • Способност за индивидуална и тимска работа

НАПОМЕНА: Огласот се однесува за место КУМАНОВО
 
Сите добиени податоци што ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.
 
Сите заинтересирани кандидати во компанијата можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 071/315-377.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде