Vrabotuvanje.com - Работници - монтери - Територија на Шведска - LIBUR D.O.O. BEOGRAD-SURČIN
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници - монтери

Територија на Шведска, Шведска

Рок за пријавување:

 • LIBUR D.O.O. BEOGRAD-SURČIN
 
 

Шведската компанија Byggförvaltarna има ПОТРЕБа од:

работници - монтери

Задолжително е поседување на ЕУ пасош!

ПОТРЕБни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Кандидатите треба да поседуваат ЕУ пасош
   

нудиме:

 • Обука за работа
 • Потребни дозволи
 • Пријавување, пензиско и социјално осигурување
 • Платен пат
 • Бесплатно сместување
   

како да аплицирам?

 • Сите заинтересирани кандидати да испратат пријава преку полето Брза Апликација
 • Телефон за контакт: +381 63 84 82 379 - Иван

Само кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде