Vrabotuvanje.com - Помошник пекар на линија за производство на пекарски производи - Скопје - СПЕЦИЈАЛ - ПРОДУКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник пекар на линија за производство на пекарски производи

Скопје

Рок за пријавување:

  • СПЕЦИЈАЛ - ПРОДУКТ ДООЕЛ Скопје
 
СПЕЦИЈАЛ е пекарско-слаткарска фирма со 29 годишна традиција, која поради понатамошен развој објавува оглас за
 
ПОМОШНИК ПЕКАР НА ЛИНИЈА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПЕКАРСКИ ПРОИЗВОДИ
 

Одговорности и задачи:
  • Филување и печење на пекарски производи;
  • Редење и собирање на производи од плехови за печење;
  • Редење на готови производи во гајби за дистрибуција;
  • Се грижи за редот и хигиената на просторот за пакување;
  • Задолжен да извршува други работи по барање на претпоставениот


Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете ја Вашата биографија на преку полето Брза Апликација.

Напомена: Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде