Vrabotuvanje.com - Одржувач на круг - Тетово - РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одржувач на круг

Тетово

Рок за пријавување:

 • РЕНОВА ДОО експорт-импорт с.Џепчиште,Тетово

Друштво за производство, трговија и услуги 
РЕНОВА ДОО експорт - импорт с. Џепчиште, Тетово

Објавува ОГЛАС за вработување на:​​

ОДРЖУВАЧ НА КРУГ

Квалификации:
 • ( ССС) – средна стручна спрема  
 • Предност ке имаат кандитати со работно искуство во бараната област.
 
Одговорности и задачи:
 • Одржување на хигиената на сите асфалтирани и неасфалтирани површини во кругот на друштвото како и паркингот и тротоарите во границите на кругот на друштвото;
 • Се грижи за изгледот на зелените површини во кругот на друштвото, односно за засадување на дрва, цвеќиња, трева и нивно одржување, како и грижа за естетскиот изглед на одржуваната површина (косење, кастрење, кроење);
 • Може да извршува и други работни задачи кои не се опфатени во описот, исклучиво во согласност со неговите квалификации со одобрение од претпоставениот.
 
Личен профил:
 • Способност за планирање;
 • Прецизност, точност и посветеност на работата;
 • Способност за тимска работа;
 • Развиена брзина на реакција;
 • Моторички способности за извршување на физичка работа.
 
Ние нудиме одлични работни услови, пробен период во времетраење од 3 месеци, со можност за вработување на неопределено време.

Доколку ги исполнувате горенаведените квалификации, Ве покануваме да испратите Ваша лична биографија (CV) преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака „ Одржувач на круг “.

Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде