Vrabotuvanje.com - Правник - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

Приватната агенција за вработување и посредување при вработување ESI (Employment Services International) за потребите на свој соработник извршителска канцеларија објавува оглас за вработување на:

ПРАВНИК (М/Ж)

Опис на работни задачи:
  • Извршување на секојдневните работни задачи во извршителска канцеларија
Бараме:
  • Задолжително завршено ВСС - Правен факултет
  • Претходното работно искуство на иста или слична работна позиција ќе се смета за предност
  • Возачка дозвола Б категорија - Активен возач
  • Високо развиени комуникациски вештини, самоиницијативност, точност, прецизност и одговорност
Наша понуда:
  • Работно време (од-до) : 08:30 – 16:30, од Понеделник до Петок
  • Одлични услови за работа и тимска работна атмосфера
  • Можности за личен и професионален развој
  • Годишен одмор согласно ЗРО

Доколку ги исполнувате горенаведените услови, испратете ја својата професионална биографија на rabota@esi.mk и задолжително наведете ја позицијата за која аплицирате. 

Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на интервју. Сите останати биографии ќе се чуваат со максимална доверливост.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
 rabota@esi.mk, www.esi.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Право изнесува 23.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде