Vrabotuvanje.com - Возач за меѓународен транспорт - Скопје - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач за меѓународен транспорт

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

ВОЗАЧ ЗА МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ
(5 Извршители)

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Е – категорија

Работни услови:

  • Превоз на сокови на релација Македонија-Србија
  • Плата по договор

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде