Vrabotuvanje.com - Градежен работник - работник во геотехничка работа - Хрватска и Словенија - Monterra doo Ogranak Beograd-Zemun
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежен работник - работник во геотехничка работа

Хрватска и Словенија, Хрватска

Рок за пријавување:

 • Monterra doo Ogranak Beograd-Zemun
 • Адреса: Стевана Марковића 8, 11080 Београд
 • Телефон: 0038166345551
 • Веб страна: http://www.monterra.hr
 • Лице за контакт: Јована Мирчић

​​

 

Компанијата е основана во 2011 година и набргу беше препознаена од инвеститорите како флексибилна и сигурна компанија која извршува и следи сложени проекти брзо и ефикасно во дадените рамки. Вршиме работи на санација и заштита на падините (мрежи за заштита од одрони, бариери од одрони, шутбетон, конструкција на бунари и поставување на сидра за прачки и само-дупчење), видови од габион, како и сите видови на механичка работа и работа на височини. Ние континуирано усвојуваме нови знаења и искуства и успешно завршивме многу тешки проекти. 

Имаме потреба од работници на следната работна позиција:


ГРАДЕЖЕН РАБОТНИК -

РАБОТНИК ВО ГЕОТЕХНИЧКА РАБОТА


Реон: Хрватска​ и Словенија


Опис на работно место: 

 • Теренска работа во Хрватска и Словенија
 • Работа на инсталација на заштитни мрежи, бариери за заштита од одрони, панели за заштита од бучава, бетонирање, фугирање и дупчење

Услови:

 • Завршено основно или средно образование
 • Пожелно е кандидатите да бидат од машки пол
 • Осудување на неказнивост
 • Посакувана обука за работа на висина, за машини и опрема (вежба, манипулатор, моторна пила, итн.
 • Возачка дозвола Б категорија

 Што нудиме:

 • Транспорт
 • Сместување
 • Добивање на работна дозвола за Република Хрватска и Република Словенија
 • Редовен приход 

 


​​Сите заинтересирани кандидати може да го достават своето CV преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде